Snap VPN

3.6.4

4.1

31

Kısıtlama olmadan internette gezin

2.4M

Bu uygulamayı oyla

Bazı ülkelerde politik ya da ticari sebeplerden dolayı belirli internet sitelerine ya da belli grupların bilgilerine erişim kısıtlıdır ve bu ülkeler bu sitelere erişim sağlayamaz. Eğer bu ülkelerden birinde yaşıyorsanız internette gezinirken bir miktar zorlukla karşılaşırsınız. Snap VPN herhangi bir kısıtlama olmaksızın bu tarz bürokratik formalitelerden kaçmak için iyi bir araçtır.

Snap VPN günümüz piyasasında mevcut olan en basit araçlardan biridir. Herhangi bir düzenlemeye ihtiyaç yoktur, yapmanız gereken tek şey nereye bağlanmak istediğinizi seçmek, sonrasında otomatik olarak yeni bir IP adresi alacak ve tıpkı seçtiğiniz yerde yaşıyormuş gibi internette gezinebileceksiniz.

Seçebileceğiniz bir çok alternatif var: Almanya, İngiltere, Hollanda, Amerika ve Singapur. Hangisini seçtiğinizin önemi yok, çünkü herhangi biri sansür olmadan internet sitesine bağlanmanıza izin vericek, böylece evde videoları izleyebilir ya da bir yasaklama mesajı gösteren ya da bloke edilen bir web sitesini açabilirsiniz. Snap VPN sayesinde limitsiz İnternet nimetlerinden yararlanın.
Uptodown X